Červenec 2012

fotka z webky .

31. července 2012 v 10:59 Just me ♥
Ahoj :)) Dávám jsem jednu fotku přes webku :D Nevím co bych přidávala. Tak to je vše no. Včera jsem byla se Sabčou večer ven, uplně jsem si to s ní užila, taky jsem s ní venku nebya nepamatuju :D Mám milion fotek, hlavně jí - protože mě jí bavilo fotit a přidám jich pár pozítří, máme i společnou fotku (tu přidám taky).
Zítra jedeme s taťkou do Brna♥ Bude tam asi i s náma teta z Brna. Hlavně chceme do Ikey kouknout se na skříně pro mě do pokojíčku (yeah).
První měsíc prázdin v tahu.. Tak si je užívejte dokud můžete! :)


No nic, (s)mějte se! :)
Clare ♥

Po nějaké té době deník ^.^

30. července 2012 v 11:48 Diary ♥
Ahoj :)) Dlouho jsem deník nepsala. Tak tedy napíšu co se v posledné době událo a tak.
Tak předvčerejšky jsme s Nínou u nás na zahradě postavili stan a spali jsme v něm. Ze začátku jsme se dost báli protože byli šílený blesky a hřmělo, takže jsme furt chodili k nám domů, do stanu, k nám domů, do stanu :D
Nakonec se to pak uklidnilo asi ve 20:00 tak jsme tam už zůstali :) Užili jsme si to. Nakoupili jsme si energeťáky a různý sladkosti. Parádní den :))
Dneska jsem vstala o půl 11. Dala jsem si nesquik s mlékem a koukala na disney channel :D
Viděli jste včera film - In America? - dávali ho na nově asi kolem 5? No neviděli jsme to s mamkou od začátku')
Nějak jsem to stejně nepochopila, ale film byl hezkej.
Teď mi poraďte, nejde o život, ale jen mi řekněte co je hezčí :D
Buď tento design Google Chromu :A nebo tento :


Mě osobně se líbí oba a nemůžu se právě rozhodnout. Tak prosím napište který vzhled se vám líbí více ^.^
Mějte se krásně! :))

Clare ♥

Drdol v 5-ti způsobech

26. července 2012 v 10:04 Make ... ♥
Ahoj :) Jelikož zbožňuju drdoly tak jsem na youtube hledala různé způsoby jak si je udělat a našla jsem krásné video kde je těch způsboů na drdol pět. Video není moje ale tak nevadí :)) Mě se nejvíce líbí 1. a 5. způsob, sice mám radši vysoké drdoly ale vyzkouším určitě i někdy tyhle.


*Který způsob se nejvíce líbí vám?
Užívejte prázdnin :)

Clare ♥

new in. + menší info

24. července 2012 v 12:21 Diary ♥
Ahoj :)) Ano, MĚLA jsem pozastaveno. Měla jsem mít pozastaveno na celý prázdniny ale to ruším! ;) :D
Jinak.. Prázdniny parádní ale počasí hrozný :/ Ale zlepšuje se to, dokonce hlásí opět pořádný pařáky :D
A u nás ve městě bývá každé léto ke konci července akce která trvá týden a jsou to nejlepší dny prázdnin. Tolik zážitků minulý rok s kámošema a tak vůbec. Ta atmosféra :) Miluju to.♥ Tohle léto to začíná 28.7. takže je na co se těšit :D

Zatím si prázdniny tedy užívám :) Byla jsem v Praze se sletem - úžasný :)) Fotky dám pozdějc. Taky jsem plánovala video - Holidays 2012. Dávala bych tam fotky kde jsem přes prázdniny byla. Takže je možný, že fotky dám do videa. Ale video bude až po prázdninách :P :)
Dále jsem byla třeba dvakrát na pouti, taky mě asi tři dny bolela nehorázně hlava a myslela jsem si že už to snad nevydržím ale uplně to samý měli i holky z Prahy ze Sletu takže je možný že jsme tam něco chytli.., taky jsme byli s Nínou nakupovat..včera odjel brácha s přítelkyní - byli tu 4 dny a různě jsme si dělali výlety a ták..A je toho celkem dost i když ještě plánuju hodně dost věcí s holkama a stou naší třídní partou zase sraz :D ♥ Užít si zase prázky s kámošema :) Přespávání u kámošek..Nějaké ty výlety s rodinkou, ježdění do bazénu..FFFFFFUUUUUUUUU. Nebudu to tu rozepisovat :D

Nové věci :


Menší kabelka přes rameno
- Cena : 250,- 125,- Kč
- Obchod : C&A (Clockhouse)
- Je uplně úžasná :) Za tu cenu nejúžasnější. Chtěla jsem ještě nějakou takovou kabelku a zrovna jsem na ní narazila. Měli ji ještě v bílém. Ne v celém, uplně samá jak tato ale místo černé barvy byla taková bílá, ale přišla mi taková "zašedlá" a tahle je stejně mnohem hezčí :))

Balzám na rty - Balea
- Cena : 30,- Kč
- Obchod : jen v Dm
- O tomto balzámu teď básní snad každý :D Takže já jsem nemohla odolat a koupila si ho taky. Má krásný, lákvavý obal. Není jako každý balzám v tyčince, ale je v takový hezký kovový "krabičce". Tím pádem se nanáší prstem, nebo můžete i nějakým štětečkem. Je to limitovaná edice a prodávají ho ještě v melounový příchuti. Já mám malinový. Každopádně jsem s ním velice spokojená. Rychle se vstřebává a hydratuje :) Doporučuji.

Náramek 'rasta'
- Cena : 10,- Kč
- Obchod : na nějakém trhu či co ;D
- Ne, nemiluju rasta barvy, Jamaicu a všechno co s tím souvisí :D Ale za tu cenu "no nekup to" :D A ani jsem meměla v úmyslu ho fotit. Ale tak vyfotila jsem ho. Hrozně se mi líbí tyhle typy náramků a rasta mi nevadí, ale jak už jsem psala - nezbožňuju to nějak ;D

Garnier Repairing Care - regenerační krém na ruce
- Cena : 40,-Kč
- Obchod : Jasmín drogerie
- No, je na zimu. A právě v zimě jsem ho používala :) Je úžasný. Lepší jsem neměla. A to jsem zkoušela různý, protože jsem v zimě na popraskaný ruce hrozně trpěla. Tenhle jsem si koupila už podruhý ;D Když si tím namažete ruce, zdá se chvíli takový lepkavý ale cca. za 10 minut jsou ty ruce krásně hladký a hydratovaný. Po týdnu a pár dní jsem měla ruce plně v pořádku. A to díky tomuhle zázráku :) Na zimu tedy doporučuji.
P.S.= Já si koupila druhý do zásoby :D

Garnier Repairing care - výživný regenerační krém na velmi suchou pokožku
- Cena : cca. 40,- Kč
- Obchod : Jasmín drogerie
- Taky skvělý. Značku Garnier mám hrozně ráda. Tento krém asi nejvíce používám na pleť a je skvělý :) Také doporučuji.

Boty Adidas
- Cena : nevím
- Obchod : nevím
- Nic nevím :D → Dostala jsem je za vysvědčení. Ani nevím proč. Bot mám už jako dosti dost. Končím s botma ;D
Ale líbí se mi. Jsou spíše na sport.

Timotei - kondicionér - na suché a poškozené vlasy
- Cena : 25,- Kč
- Obchod : Schlecker
- Úžasně voní. Koupila jsem si ho hlavně kvůli té ceně :) A jako zatím je dobrý.

Timotei - šampon 2 v 1 s vanilkou a mandlemi
- Cena : 30,- Kč
- Obchod : Rossmann
- Měla jsem ho mít k tomu kondicionéru ale trošku jsem to neodhadla a koupila si jiný. Né s avokádem, a navíc i 2 v 1. Není špatný ale bylo by o mnohem lepší kdybych měla k tomu kondicionéru šampon. O tom šamponu jsem i četla a hrozně si ho vychvalují. Tenhle mi až tak nevyhovuje. Hrozně ty vlasy "dře". Ale když si dám ten kondicionér po šamponu (2 v 1) tak jsou hladší a jsou dobrýýý.

Nivea - sprchový gel - lemon
- Cena : asi 56,- Kč
- Obchod : Jasmín drogerie
- Krááásně voní :)♥ Má v konzistenci i masážní kuličky. Na pokožce po umytí zůstane a cítíte se po něm "svěží". Vřele ho doporučuji :))

Co jsem si koupila v Praze :

více v celém článku. ↓